Címlap » Hírek » Pálfi András (Bande) június 13-án a londoni döntőben

Pálfi András (Bande) június 13-án a londoni döntőben

[singlepic=484,240,180,,left]Már csak 1 nap van hátra, és Bande a világ előtt mutathatja meg tehetségét, melyet a BBC is élőben közvetít. A helyszín London, 2009. június 13. Guitar idol (gitár példakép) 2009. verseny

Pálfi Andrásnak nem volt könnyű dolga idáig eljutni. Ugyanis 3 selejtezőn ment keresztül, ahol több ezer jelentkező volt. A holnapi nagy döntőben viszont csak 12 tehetséges zenész mutatja meg zenei játékát. Ez már önmagában is egy hihetetlen hír. Kis országunk, vele együtt Bande is a világ szeme elé kerül.

London International Music show (londoni nemzetközi zenei fesztivál). Európa legnagyobb zenei fesztiválja. A BBC élőben közvetíti, a legnagyobb hangszergyártók itt mutatják be legújabb eszközeiket, és nemes gitárvirtuózok is jönnek egyenesen Amerikából.

“Aki ide már kijutott a 12-ből, az igazából mind győztes.”  Hangzott el András szájából a mondat a Viva Tv-n készült interjúban (az interjút lejjebb meg is tekintheted).

Amíg nincs a verseny addig is nézd meg a Viva Tv-s riportot, ahol hallhatod gitározni az elején és a végén is.

Kattints IDE!

Kategória: Hírek, Zene

1 vélemény

  1. Ingyenes kukctronsioban is elerheto funkcio .Meg ha fizeti kene erte, azt mondom nem az a piac vagyunk aki szivesen tenne. De igy!?

Vélemény írása

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top